Atypické riešenia detských zábran

Pri výstavbe nových domov alebo bytov musí projektant alebo architekt vo svojich návrhoch zhmotniť mnohé, často protichodné želania. Niet divu, že sa preto na bezpečnosť detí občas zabúda. Stavebné normy sa bezpečnosťou najmenších tiež nezaoberajú. Môžu sa tak vyprojektovať miesta, kde je pravdepodobnosť úrazu detí vysoká.

Osvietení rodičia ich sami následne riešia a snažia sa úrazom a zraneniam predchádzať. Rozmery a konštrukčné riešenia stavby im však často situáciu neuľahčujú a potom sú nevyhnutné atypické riešenia. Naša firma sa nimi zaoberá už mnoho rokov a mohli by sme sa pochváliť mnohými unikátnymi návrhmi. Ak to potrebujete, sme pripravení pomôcť aj Vám vytvoriť bezpečný domov.

Čo Vám môžeme ponúknuť? Komplexný audit bezpečnosti. Náš pracovník navštívi zabezpečovaný objekt a odporučí opatrenia na zvýšenie bezpečnosti. V prípade záujmu Vám vypracujeme ponuku na dodanie všetkých potrebných prvkov a následne ju môžeme aj realizovať. Ponúkame aj konzultácie na diaľku, avšak tam sme schopní posúdiť len to čo nám na fotografiách ukážete a prípadné rizikové miesta tak môžu zostať nezabezpečené. V nasledujúcich článkoch, ktoré priebežne dopĺňame, ukazujeme, na čo sa zamerať. Kontaktné informácie nájdete v sekcii kontakt. Túto službu si môžete objednať aj cez internet. Stačí len kliknúť...